Producenci
Promocje
Kawa z Grzybkiem Reishi Lingzhi 3w1 DXN Ganoderma
Kawa z Grzybkiem Reishi Lingzhi 3w1 DXN Ganoderma
87,00 zł 75,99 zł
szt.
Kawa z Grzybkiem Reishi White Coffee Zhino DXN
Kawa z Grzybkiem Reishi White Coffee Zhino DXN
86,00 zł 73,99 zł
szt.
Kawa z Grzybkiem Reishi DXN Ganoderma
Kawa z Grzybkiem Reishi DXN Ganoderma
84,00 zł 70,99 zł
szt.
Pasta do zębów z Reishi 150g, BEZ FLUORU, DXN
Pasta do zębów z Reishi 150g, BEZ FLUORU, DXN
45,00 zł 36,99 zł
szt.
Kawa z Grzybkiem Reishi Cordyceps Coffee DXN Gano
Kawa z Grzybkiem Reishi Cordyceps Coffee DXN Gano
88,00 zł 76,99 zł
szt.
Herbata Zielona z Grzybkiem Reishi DXN Ganoderma
Herbata Zielona z Grzybkiem Reishi DXN Ganoderma
93,00 zł 86,99 zł
szt.
Cordyceps w kapsułkach DXN 60kaps
Cordyceps w kapsułkach DXN 60kaps
230,00 zł 199,99 zł
szt.
Cordyceps Powder DXN 30 g
Cordyceps Powder DXN 30 g
166,00 zł 149,99 zł
szt.
Kontakt

Ecoforlife24

al. Jana Pawła II 4B
80-462 Gdańsk

NIP: 9570311894

Tel: 533 211 013
E-mail: biuro@ecoforlife24.pl

Jakich minerałów potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania? 0
Jakich minerałów potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania?

Miał kamienny, przeznaczony do spożycia, otrzymywany ze specjalnych, zmielonych skał wulkanicznych występujących w miejscowości Melk w Dolnej Austrii to kompozycja w 100% (!) naturalnych, niezbędnych dla Twojego organizmu elementów mineralnych. Skład i proporcje poszczególnych makro i mikroelementów dobrane zostały nie przez człowieka lecz wyłącznie przez naturę. Stanowi biologicznie naturalne uzupełnienie codziennej diety w niezbędne, do normalnego funkcjonowania organizmu składniki mineralne ,przywracające biologiczną równowagę organizmu. Laureat wielu targów na świecie, m.in. Targów "WYNALAZKI - NOWOŚCI" w Norymberdze w 1986r.

Stworzone przez naturę, która potrzebowała na to tysięcy lat. Są nieporównywalne z syntetycznymi produktami, które powstają w ciągu kilku godzin.

Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym z grupy platynowców (złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad...), niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizm oraz poprawy i odbudowy zniekształconego DNA.


Skład:

SiO2 bezwodnik kwasu krzemowego 66,8%
Al2O3 tlenek glinowy 11,8%
K2O tlenek potasowy 3,25%
Fe2O3 tlenek żelazowy 5,58%
CaO tlenek wapniowy 0,74%
MgO tlenek magnezowy 0,93%
Na2O tlenek sodowy 1,96%
Mn mangan 0,028%
Cu miedź 0,0035%
Zn cynk 0,0079%
Co kobalt 0,0013%
Mo molibden 0,0003%
B bor 0,0026%
Cr chrom 0,0062%
Ni nikiel 0,0039%
V wanad 0,0083%
P fosfor 0,74%
Sr stront 0,00096%
Li lit 0,0050%
Ti tytan 0,0012%
Nb niob 0,0008%
Tm tul 0,0003%
Tb terb 0,0001%
Ce cer 0,0001%

 

Nasz układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalna mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez nasz organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych.

Stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że regularne dostarczanie minerałów Schindele’s organizmowi w sproszkowanej formie ma bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę mineralną człowieka, ale także zwierząt i roślin. Pomaga również zwalczać niezliczoną ilość "chorób cywilizacyjnych" naszych czasów. Oryginalną kuracje mineralną Schindele’s należy traktować jako "prawdziwy artykuł spożywczy:, praktycznie naturalny, wolny od jakichkolwiek toksycznych substancji towarzyszących.

Niedobory składników mineralnych stały się w dzisiejszych czasach z powodu niewłaściwej tj. zbyt jednostronnej "kwaśnej" diety częstsze, niż ciągłe przytaczane niedobory witamin. Bez dostatecznej ilości składników mineralnych pewna część witamin również nie może skutecznie działać. Owe pierwiastki śladowe są istotnymi substancjami, które występują w organizmie w nikłych ilościach, ale maja ogromne znaczenie dla całej przemiany materii.

 

Składniki mineralne biorą , podobnie jak organiczne: białka, tłuszcze i węglowodany decydujący udział w procesach życiowych, wspomagają je w tym, stwarzając fizykalno-chemiczne podstawy dla funkcji poszczególnych komórek i tkanek. Składniki mineralne ingerują we wzrost i wytwarzanie krwi oraz są w dużej mierze powiązane z funkcją i budową hormonów, witamin i enzymów. Są one budulcem kości, zębów i innych szczególnie ważnych tkanek, stąd też są jak wszystkie elementy organizmu, narażone na stałe przemiany i straty, które muszą być przez nasz organizm wyrównane poprzez ciągłą podaż. Lekarze oraz praktycy leczenia naturalnego ostrzegają: zaburzenia w gospodarce mineralnej człowieka mogą być przyczyną wielu chorób (wszelkie dolegliwości sercowe, cukrzyca, dna, kamienie nerkowe a także nowotwory). Wynikają one zawsze ze spadku składników mineralnych w wątrobie i w przemianie błonnika. Wtedy zdeformowane kryształy na błonach komórkowych, gdzie leży źródło każdej choroby, nie mogą być prawidłowo wypłukiwane przez nerki.

W ściankach jelit znajduje się 60-80% naszych białych ciałek krwi, leukocytów. Maja one za zadanie likwidować nitrozoaminę oraz toksyczny benzopiren (znajduje się w tostach, wszystkich potrawach grilowanych i przypiekanych w mikrofalówce). Trucizny te można neutralizować witaminą C i minerałami. Ma to szczególne znaczenie przy zwalczaniu raka i białaczki. O białaczce mówi się, że jest to rak krwi. Jest to duży błąd. Chodzi tu o grzyby i pasożyty, które wydrążają czerwone ciałka krwi, uniemożliwiając tym samym transport tlenu i substancji odżywczych, co prowadzi do niedokrwistości, a wreszcie do śmierci. Wielu ludzi przyjmujących minerały donosi, że zniknęła u nich białaczka, a także komórki nowotworowe we krwi, i to w przypadkach, gdzie lekarze stracili już wszelka nadzieję.

Szczególnie ludzie starsi, których system immunologiczny nie funkcjonuje już tak prawidłowo, powinni koniecznie systematycznie zażywać minerały wraz z naturalna witamina C, której organizm potrzebuje dziennie 75mg dla jego wzmocnienia, ("Acerola"- sproszkowany owoc wiśni aceroli,1 gram zawiera 225mg wit.C , jest to równowartość 6 świeżych cytryn).

Systematyczne zażywanie minerałów zapobiega łamliwości kości i osteoporozie, gwarantuje gładkość skóry, wzmacnia paznokcie, włosy, zęby, stawy, ścięgna, wzmacnia system odpornościowy, doskonale wpływa na przemianę materii, przez co organizm oczyszcza się. Działa też przeciwzapalnie. Minerały są niezbędne zwłaszcza dla kobiet po menopauzie, w którym to okresie drastycznie zmniejsza się gęstość kości w naszym organizmie.

Najważniejsze jest jednak to, że ludzie potwierdzają powyższe cechy i zbawienny wpływ na organizm oraz działanie wspomagające przy różnych schorzeniach. Robert Schindele -" jak wynika z moich własnych doświadczeń oraz niezliczonych relacji moich klientów przyjmujących "Schindele’s Mineralien" już po krótkim czasie znikają choroby, uchodzące dotąd za ciężkie lub nawet nieuleczalne . Wartość cukru 280 i więcej, w ciągu kilku tygodni, bez insuliny, spadają do 80-90. Znika dna, ciśnienie a wszystkie inne wartości określane w wynikach badań wahają się w granicach normy; poziom kwasu moczowego podnosi się na krótko (rozpuszczanie złogów) po czym szybko spada".

Jak można wyjaśnić działanie tego mineralnego proszku?

- z jednej strony poprzez jego bardzo wyraźny efekt odtruwający; drobny proszek wiąże w jelitach toksyczne substancje i sprawia, że zostają one wydalone z organizmu.

- Po drugie przez nie wyjaśnione do dziś wchłanianie się niektórych składników mineralnych do układu krwionośnego i limfatycznego, a więc przez wyrównanie zjawiska niedoboru minerałów.

Składniki mineralne i mikropierwiastki spełniają w organizmie podobne zadanie jak witaminy i enzymy. W wyniku procesu mielenia, w czasie którego wytwarza się wysoka temperatura, środek ten staje się sterylny i wolny od wszelkich skażeń.


Sedno odkrycia Roberta Schindele

Na początku swojej książki pan Schindele napisał, że badano jego minerały pod mikroskopem polaryzacyjnym i rentgenowskim. W opinii tych badań napisano: "Minerały te posiadają właściwość przekształcenia wstecznego sieci krystalicznej atomu z metalami przejściowymi i powtórnym tworzeniem się skalenia alkalicznego. Oznacza to ni mniej ni więcej, że w minerałach tych tkwi jedna z największych tajemnic Boskich - przekształcanie materii. Owe bogactwo minerałów stymuluje aspekty psychologiczne organizmu, jak np. choroby, stres itp. Zawiera (w ilościach śladowych) tak drogocenne pierwiastki mineralne jak: złoto, rod, iryd, platynę , ruten osm, pallad.

Pierwiastki te odgrywają rolę super przewodników, zwiększając zdolność połączeń nerwowych.

Mineralne bogactwo przekształca je w biokatalizator, wspomagając działanie enzymów.

Zachowuje się ono jak koenzym, wspierając odbudowę zahamowanych procesów chemicznych organizmu. Duża zawartość krzemu umożliwia uwodnienie protein. Ponadto rod i iryd znajdują się w ludzkiej krwi i stanowią to, co powoduje tworzenie struktur życia.

Majowe wydanie Scientific American z 1995 r. Podkreśla, że kiedy pojedyncze atomy rutenu zostaną umieszczone na końcach krótkiego włókna DNA, włókno staje się 10 000 razy bardziej przewodliwe i w rzeczywistości staje się nadprzewodnikiem. Są to atomy, które wprowadzają do naszego organizmu światło.

Z kolei magazyn Metals Review przedstawił szereg artykułów dotyczących wykorzystywania platyny, irydu i rutenu w leczeniu raka (którego przyczyną , oprócz pasożytów egzystujących w komórce, jest niekontrolowany podział komórek ). Kiedy stan DNA zostaje zmieniony (jak to ma miejsce w przypadku raka), wprowadzenie związków platyny sprawia, że wchodzą one w rezonans ze zdeformowaną komórką powodując relaksację DNA i skorygowanie jego zmienionego stanu. Tego rodzaju leczenie jest nieinwazyjne, w przeciwieństwie do promieniowania, które niszczy również położone w pobliżu tkanki i nie powoduje uszkodzenia układu immunologicznego, jak to ma miejsce w przypadku radioterapii i chemioterapii.

Dziś również wiemy , że poprzez wsteczną przemianę sieci krystalicznej atomu minerałów Schindele’s siegają one do relatywnie najmniejszych, drgających, a wiec promieniujących cząsteczek rozpadu radioaktywnego i przełamują drganie (promieniowanie). Ma to ogromne znaczenie w przypadku ciężkich uszkodzeń popromiennych.Nie zastanawiaj się dłużej co jeść, aby wzbogacić organizm w niezbędne do życia pierwiastki mineralne. Jedz minerały Schindele’s produkt zawierający wyłącznie naturalne składniki. Dzięki nim od 18 lat tysiące ludzi na świecie odzyskują witalność i dobre samopoczucie.


Instynkt

Czy człowiek ma jeszcze dany mu przez naturę instynkt? Zapewne wielu słyszało o małych dzieciach, które zdrapują ze ściany tynk i go zjadają.

A może widzieliście kota jedzącego trawę, która przecież nie jest jego pożywieniem? A może psa jedzącego przywieziony na budowę piasek? Podobnie i małpa - nie ma wątpliwości, że jest to zwierzę roślinożerne, ale od czasu do czasu złapie ptaka i zje dla uzupełnienia brakujących jej składników pokarmowych. Ich nikt tego nie uczył. One instynktownie wiedzą co robią i co jest dla nich korzystne. Co łączy te wszystkie nietypowe, opisane powyżej zachowania? Właśnie instynkt naturalny! A czy współczesny, dorosły człowiek, bez wątpienia będący podobnym żywym elementem przyrody jak pies czy kot, zachował jeszcze wrodzony instynkt, który wykazywał we wczesnym dzieciństwie?

Jeśli poczujesz, że powinieneś choć raz spróbować oferowanego nam przez naturę - matkę Ziemię - mineralnego proszku, to znaczy, że istnieją jeszcze w Tobie resztki dobroczynnego instynktu!

Każdy ma prawo wyboru, czym się odżywiać i co czynić dla własnego zdrowia. Jeśli czujesz się odpowiedzialny za swoje zdrowie idź śladem wielu ludzi i codziennie, systematycznie jedz jedną, dwie łyżeczki minerałów wymieszanych z napojem (woda mineralna nie gazowana, sok, herbata, czy letnia przegotowana woda). To wystarczy by czuć się dobrze. Nie ma przy tym potrzeby zmieniania swoich przyzwyczajeń żywieniowych. Najważniejsza jest jednak systematyczność spożywania minerałów.

 

Codzienne spożywanie minerałów Schindele’s bardzo często zaskakująco szybko prowadzi do poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia. Nie należy jednak w takich przypadkach samowolnie odstawiać leków bądź przerywać rozpoczętego leczenia. O zakończeniu leczenia może decydować jedynie lekarz.

Kto zatem chce uniknąć chorób cywilizacji lub przynajmniej je ograniczyć, nie powinien zażywać różnego rodzaju tabletek, lecz zacząć od zmiany nawyków żywieniowych. Jego pożywienie powinno być pełnowartościowe, bogate w zieleninę i warzywa liściaste oraz w składniki mineralne. Przeciwwskazań nie ma, ponieważ nadmiar minerałów zostanie wydalony przez każdą prawidłowo funkcjonującą nerkę. Potas, wapń, cynk, magnez służą wraz z pierwiastkami śladowymi i wodą ogólnemu wzrostowi kości. Zauważono również widoczne skrócenie czasu leczenia przy : osteoporozie, stwardnieniu gąbczastym, zaburzeniach wzrostu , gospodarkę kostną , oczyszczenie płynów w organizmie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl